زنانه, سبک پوشیدن

ست کردن لباس برای شب یلدا

ست کردن لباس برای شب یلدا

شب یلدا یکی از مراسم هایی است که در کشور ایران به سنت دیرینه تبدیل شده است. فرقی نمی کند که می خواهید در چه نوع مراسمی برای شب یلدا شرکت کنید. به هر حال شما به لباس مناسب برای شب یلدا نیاز دارید؛ اما آیا می دانید که برای انتخاب لباس برای شب یلدا باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟ ما در ونوس مد قصد داریم شما را با روش های ست کردن لباس برای شب یلدا آشنا کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این روش ها، در شب یلدا بدرخشید!

بهترین رنگ مناسب لباس برای شب یلدا

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید برای شب یلدا یک لباس مناسب انتخاب کنید؛ اما ندانید که بهترین لباس برای شما چیست و باید از چه رنگی استفاده کنید؟ همه شب یلدا را با رنگ های قرمز و سبز می شناسند. بنابراین، رایج ترین رنگی که می تواند برای لباس برای شب یلدا انتخاب کنید، رنگ قرمز است.

البته انتخاب رنگ سبز و یا حتی سفید برای شب یلدا هم مناسب است؛ اما معمولا افراد به علت زیبایی و شاد بودن رنگ قرمز، ترجیح می دهند که از لباس هایی با رنگ قرمز استفاده کنند.

اگر در مجلس خاصی هستید، می توانید از یک کت قرمز و یا شومیز قرمز استفاده کنید و به همراه شلوار و یا دامن این لباس را ست کنید. اگر هم مجلس شما زنانه است و یا می توانید لباس های بازتری بپوشید، چی بهتر از پوشیدن لباس های جذاب پف دار قرمز!

  دامن های رنگی را فراموش نکنید!

  شب یلدا شب خوشحالی است. حتما شما هم دوست دارید در این شب شاد باشید و احساس خوبی برای اطرافیان خود رقم بزنید. اگر می خواهید که یک استایل جذاب و شادی برای شب یلدا داشته باشید، توصیه می کنیم که استفاده از شلوارهای تیره و مشکی رنگ را کنار بگذارید و دلی به دریا بزنید!

  از دامن های رنگی برای شب یلدا استفاده کنید. اگر بلوز و یا شومیز رنگ قرمز ندارید، نگران نباشید! می توانید از دامن قرمز استفاده کنید و استایل خود را برای شب یلدا خاص جلوه دهید.

  بهترین انتخاب برای رنگ دامن برای لباس شب یلدا این است که شما از یک دامن پلیسه و ساده استفاده کنید. البته در انتخاب رنگ دامن مختار هستید، اما توصیه ما این است که اگر لباس شما قرمز رنگ نمی باشد، از دامن قرمز رنگ ساده برای تکمیل کردن استایل خودتان استفاده کنید.

  کفش، پیراهن و دامن خود را شب یلدایی کنید!

  می خواهیم یک ست خاص برای لباس برای شب یلدا به شما معرفی کنیم. این ست مخصوص ونوس مد است و می تواند استایل شما را خاص و زیبا جلوه دهد. البته قبل از اینکه بخواهیم یک ست خاص برای لباس برای شب یلدا را به شما معرفی کنیم، باید به شما بگوییم که این روش ست کردن لباس برای شب یلدا بیشتری برای مهمانی های دوستانه و خانوادگی است و بدیهی است که نباید برای مراسم های رسمی مورد استفاده قرار گیرد.

  • شومیز سبز: اولین مرحله برای ست کردن لباس برای شب یلدا این است که شما یک لباس خاص برای بالا تنه خودتان انتخاب کنید. شومیز و یا پیراهن های ساده بهترین گزینه برای شب یلدا محسوب می شوند؛ اما اگر می خواهید که ست ونوس مد را امتحان کنید، توصیه می کنیم که یک شومیز با رنگ سبز برای خود انتخاب کنید. در انتخاب نوع رنگ سبز برای شومیز و بلوز خودتان سلیقه به خرج دهید و یک رنگی را خریداری کنید که به رنگ پوست شما بیاید.
  • دامن سفید: از بحث لباس بالاتنه که بگذریم، می رسیم به بحث لباس پایین تنه! اگر قصد دارید که در مراسم های دوستانه حضور پیدا کنید و علاقه مند به استفاده از دامن هستید، توصیه می کنیم که یک دامن سفید برای خودتان انتخاب کنید.

  البته اگر علاقه ای به استفاده از دامن ندارید، می توانید هر نوع شلوار سفیدی که دوست دارید، انتخاب کنید و برای ست کردن لباس برای شب یلدا از آن استفاده نمایید.

  • کفش قرمز: قسمت اصلی ماجرا برای ست کردن لباس برای شب یلدا همین جا است! میوه هندوانه از سه ترکیب رنگ سفید، قرمز و سبز تشکیل شده است و حالا که می خواهید یک ست شب یلدایی داشته باشید، می بایست که با انتخاب یک کفش قرمز استایل خودتان را تکمیل کنید.

  بهتر است که برای شیک شدن استایل خودتان از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. البته یک نکته ای که اینجا وجود دارد این است که شما می توانید رنگ شومیز را در این ست به رنگ قرمز و رنگ کفش خود را به رنگ سبز تغییر دهید.

  خرید هدیه لباس شب یلدا

  حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید برای شب یلدا به همسر و یا یکی از اعضای خانواده خود هدیه ای بدهید؛ اما ندانید که چه نوع هدیه ای برای آن ها مناسب است؟ بهترین هدیه ای که می توانید برای شب یلدا خریداری کنید، لباس است. هدیه لباس شب یلدا، یکی از بهترین هدیه ها در این روز است؛ چرا که افراد پس از گذشت شب یلدا وارد فصل زمستان می شوند و طبیعی است که به لباس های خاصی نیاز دارند.

  بنابراین، بهترین هدیه ای که می تواند برای شب یلدا در نظر گرفت، لباس های خاص زمستانی و پاییزه می باشند. اگر می خواهید که برای همسر، خواهر، مادر، نامزد و … هدیه شب یلدا بخرید، توصیه می کنیم که به فکر خرید لباس های زمستانه خاص باشید.

  خرید چکمه های زمستانه، بافت های متنوع، کاپشن، بارانی و … از بهترین هدیه هایی است که می تواند برای شب یلدا خریداری کرد.

  نتیجه گیری

  ست کردن لباس برای شب یلدا چندان هم کار ساده ای نیست؛ اما ما در این مقاله سعی کردیم نکاتی را به شما ذکر کنیم که بتوانید با کمک آن ها یک استایل جذاب برای شب یلدا داشته باشید. به عنوان نکته آخر باید به شما تذکر دهیم که در انتخاب لباس برای شب یلدا، فقط نباید به رنگ و طرح لباس توجه کنید. بلکه می بایست به نوع لباسی که می خرید و نوع جایی که قرار است برای شب یلدا در آن جا حضور داشته باشید هم توجه کنید و بر اساس شرایط هر مجلس اقدام به خرید لباس برای شب یلدا کنید.

  [ult_countdown count_style=”ult-cd-s2″ datetime=”2021/12/21 12:50:12″ ult_tz=”ult-usrtz” countdown_opts=”syear,smonth,sweek,sday,shr” br_style=”solid”]

  زمان باقی مانده تا شب یلدا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.